Erasmus+: переможниці конкурсу навчатимуться в Румунії

Конкурс у межах програми Еразмус+ було проведено ННІ права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

За умовами конкурсу його переможці мають право у весняному семестрі навчатися за програмою академічної мобільності в Університеті Александру Йоана Кузи в Яссах (Румунія).

Загалом надійшло 5 заяв від конкурсантів, серед яких обирали кандидатів згідно з конкурсними критеріями:

• рейтинг успішності (відсутність академічних заборгованостей, середній бал успішності не нижче 80);

• участь у науковій роботі, перемоги в освітніх, наукових конкурсах та олімпіадах;

• рівень володіння іноземною мовою не нижче В-2;

• активна громадянська позиція тощо.

Переможницями конкурсу стали студентки ДДУВС Катерина Бойко та Владислава Перепелиця, які навчаються за освітньою програмою «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Враховуючи специфіку освітніх компонентів іноземних вишів прийнято рішення направити студенток Владиславу Перепелицю та Катерину Бойко у другому семестрі 2023-2024 н.р. в Університет Александру Йоана Кузи в Яссах (Румунія).

Щиро вітаємо студенток та бажаємо успіхів у навчанні. Впевнені, що набуті знання та навички допомагатимуть вам у професійній діяльності та у розбудові нашої держави!