Подушки для військових: волонтерство від курсантів ДДУВС

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ у новому році вже долучилися до волонтерської діяльності – взяли участь у виготовленні подушок для захисників України.

Волонтерський рух активно розвивається у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ: курсанти, студенти та викладачі закладу вищої освіти постійно допомагають Збройним Силам України.

Цього разу здобувачі вищої освіти вчергове допомогли волонтерському штабу «ПавуЧари»: взяли участь у виготовленні подушок, які потім буде передано для потреб Збройних Сил України.

Курсанти-волонтери вирізали тканину, наповнювали синтепоном вироби та зшивали їх, формуючи готові подушки.

Учасники акції стверджують: вони дуже вмотивовані і задоволені результатами своєї роботи, оскільки кожен внесок у перемогу є важливим.