Запорізькі поліцейські провели профорієнтаційний захід для старшокласників

Новини «Академії поліції», Новини університету

Працівники ЗЦППП «Академія поліції» провели профорієнтаційний захід для майбутніх абітурієнтів, де познайомили з Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ та умовами вступу.

Учням академічного ліцею № 23 міста Запоріжжя визначитися із вибором професії допомагали викладачі та співробітники «Академії поліції».

Під час заходу поліцейські розповіли старшокласникам про переваги навчання у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ, представили факультети та інститути і зорієнтували ліцеїстів щодо алгоритму вступу до закладу вищої освіти.

Також під час зустрічі проведено квест «Моє правове дерево»: на кожній із локацій учні продемонстрували високий рівень знань своїх прав та обов’язків, закріпили навички з надання домедичної допомоги, взяли участь у вирішенні логічних завдань тощо.