Законність у публічних закупівлях: факультатив для курсантів ДДУВС

Для курсантів ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції проведено факультативне заняття на тему «Протидія організованій злочинності у сфері публічних закупівель».

Захід організовано кафедрою кримінального процесу та стратегічних розслідувань Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Тема заняття є вкрай важливою для здобувачів, оскільки проблема корупції актуальна в сучасному світі, де злочинні схеми можуть завдати серйозної шкоди державним фінансам та економіці. Знання та навички щодо протидії організованій злочинності допоможуть майбутнім спеціалістам у сфері правопорядку ефективно боротися із корупційними загрозами та забезпечити прозорість і законність у публічних закупівлях.