Курсанти ДДУВС проводять профорієнтаційні зустрічі з випускниками

У рамках профорієнтаційної роботи з молоддю курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ особисто проводять лекції для майбутніх абітурієнтів.

Зі школярами спілкуються щодо напрямків та умов навчання, діляться власним досвідом вступу, а також відповідають на питання щодо студентсько-курсантського життя. Майбутні поліцейські акцентують увагу на дисциплінованості здобувачів, розповідають про практичну складову навчання та широкі можливості для саморозвитку. Зокрема, через участь у студентських організаціях, наукових гуртках та спортивних заходах університету.

ДДУВС має багаторічний досвід профорієнтаційної роботи, яка допомагає молоді з усіх куточків країни зробити свідомий вибір майбутньої професії.