Курсанти ДДУВС плетуть маскувальні сітки

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ активно підтримують міські благодійні ініціативи. Вихідними здобувачі відвідали кілька волонтерських осередків, де разом виготовляли маскувальні сітки для військових.

Курсанти 2 курсу ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції обрали БФ «Гарнізон». Тут із серпня 2022-го спеціалізуються на сітках, кікіморах, балаклавах та бафах, які гріють та маскують наших воїнів від пильного ока окупантів. Курсанти гуртом допомогли у плетінні, адаптували новий виріб до погодних умов на місцевості.

Тим часом здобувачі 3 курсу ННІППФПНП продовжують співпрацю із «ПавуЧарами» – дніпровським волонтерським осередком, що забезпечує сітками гарячі ділянки фронту. Курсанти впевнені: поки захисники боронять державу зі зброєю в руках, у тих, хто в тилу, є свої «бойові завдання». Цього разу їхнє маскування для військових поїде у напрямку Бахмута.

Майбутні поліцейські і надалі допомагатимуть волонтерам, адже кожен спільний внесок – це маленький крок до Перемоги.