Курсанти ДДУВС зустрілися із бійцем ОШБ «Лють»

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулася зустріч курсантів із випускником навчального закладу. Нині він боронить Україну у складі обʼєднаної штурмової бригади «Лють».

Під час заходу боєць поділився зі здобувачами спогадами про власне курсантське життя, наголосив на важливості фізичної та практичної підготовки для майбутніх працівників правоохоронних органів. Спікер коротко окреслив етапи професійного становлення, надав кілька порад щодо навчання та розкрив специфіку служби у воєнізованому підрозділі поліції нового зразка.

Метою таких зустрічей є не тільки національно-патріотичне виховання курсантів ДДУВС, а й повне розуміння ними важливості професійної місії та покладеного на них обов’язку перед державою та суспільством.