«FAMILY DDUVS» – нова зустріч у рамках проєкту

Захід проведено завідувачем відділення виховної, соціально-гуманітарної та культурно-масової роботи ВКЗ Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Наталією Карнаух.

Адаптаційний період курсантів 1 курсу ДДУВС тривав півроку: чергова зустріч проєкту «FAMILY DDUVS» була присвячена підсумкам та враженням про навчання, участь у волонтерському та культурному житті університету. Учасники проєкту розповіли про свої освітні досягнення, курсантське життя тощо. Бесіда пройшла у невимушеній обстановці.

Наталія Карнаух зазначила, що такі зустрічі дозволяють тримати руку на пульсі курсантського життя, допомагати здобувачам краще справлятися з питаннями, що виникають у них під час навчання та спрямовувати їх зусилля на креатив і волонтерство.