У ДДУВС відбулись захисти дисертаційних досліджень

Захисти пройшли під час засідань разових вчених рад.

На здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право» Карина АЛІЄВА підготувала дослідження на тему «Підстави та принципи криміналізації неповаги до працівника правоохоронного органу».

Голова вченої ради – доктор юридичних наук, професор Володимир ШАБЛИСТИЙ. Науковий керівник – кандидат юридичних наук, доцент Сергій БАБАНІН.

Рецензенти: кандидат юридичних наук, доцент Сергій ШЕВЧЕНКО та доктор юридичних наук, професор Андрій СОБАКАРЬ.

Опоненти: доктор юридичних наук, професор кафедри кримінального права та процесу Ужгородського національного університету Андрій АНДРУШКО та доктор юридичних наук, доцент кафедри права Мелітопольського державного педагогічного університету Олег КИРБ’ЯТЄВ.

Також цього ж дня відбувся захист дисертаційного дослідження Ірини ДВОРНІКОВОЇ на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право». Тема дисертації – «Кримінальна відповідальність за залишення в небезпеці».

Голова вченої ради – доктор юридичних наук, професор Володимир ШАБЛИСТИЙ. Науковий керівник – Андрій ФОМЕНКО, доктор юридичних наук, доцент, професор НТУ «Дніпровська політехніка».

Рецензенти: кандидат юридичних наук, доцент Сергій БАБАНІН, доктор юридичних наук, професор Оксана ГРИТЕНКО.

Опоненти: доктор юридичних наук, професор завідувач кафедри політики у сфері боротьби зі злочинністю та кримінального права навчально-наукового Юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника Ігор КОЗИЧ; кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності Криворізького навчально-наукового інституту ДонДУВС Євгенія ПИЛИПЕНКО.