Курсанти ДДУВС переглянули стрічку «Захар Беркут»

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ продовжують знайомство із визначними кінострічками українського виробництва. Цього разу здобувачі обрали фільм за мотивами однойменної повісті Івана Франка.

«Захар Беркут» створено українським режисером кримськотатарського походження Ахтемом Сеїтаблаєвим у партнерстві із американським колегою Джоном Вінном. У центрі сюжету – боротьба стародавньої карпатської громади проти жорстокої навали монгольської орди.

За словами курсантів, фільм демонструє надихаючі приклади лідерства та героїзму, містить багато воєнних сцен, які цікаво аналізувати з точки зору тактики і стратегії. Окрім цього, стрічка пропонує нетривіальний погляд на класику української літератури, сприяє національно-патріотичному вихованню молоді та формуванню національної ідентичності.