Курсанти ДДУВС обговорили процес вступу до ЗВО із майбутніми абітурієнтами

ДДУВС активно проводить профорієнтаційну роботу з молоддю. Так, інформаційні зустрічі зі вступниками систематично організовують здобувачі вишу, які презентують навчальний заклад через призму власного досвіду.

Чергова серія таких онлайн-лекцій відбулася за участі курсантів ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції. Вони розповіли слухачам про курсантські факультети, розʼяснили ключові аспекти проведення вступної кампанії, коротко окреслили перспективи карʼєрного розвитку.

Зокрема, курсанти наголосили на правильному заповненні вступних анкет, порадили заздалегідь готуватися до іспиту з фізичних здібностей. Здобувачі надали інформацію щодо можливостей вступу за кошти фізичних та юридичних осіб, а також детально відповіли на запитання абітурієнтів.