У ДДУВС відбувся захист дисертаційного дослідження

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшло засідання разової спеціалізованої вченої ради.

Голова ради – Валерій ДАРАГАН, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри оперативно-розшукової діяльності Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Каріна БУЛДАКОВА підготувала дослідження на тему «Судовий контроль в кримінальному провадженні у справах щодо неповнолітніх» для здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю «Право».

Науковий керівник – Володимир ФЕДЧЕНКО, кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Рецензенти:

– Вікторія РОГАЛЬСЬКА, кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ;

– Наталя ПАВЛОВА, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри криміналістики та домедичної підготовки.

Опоненти:

– Ірина ГЛОВЮК, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, головний науковий співробітник відділу організації наукової роботи Львівського державного університету внутрішніх справ;

Валентина ДРОЗД, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України провідний науковий співробітник Донецького державного університету внутрішніх справ України.

На підставі результатів відкритого голосування спеціалізована вчена рада присудила Каріні БУЛДАКОВІЙ ступінь доктора філософії з галузі знань 08 Право за спеціальністю 081 Право.