Курсанти ДДУВС відвідали виставку до річниці університету

З нагоди 58-ї річниці Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ курсантам провели екскурсію у Музеї історії ДДУВС.

Приміщення музею включає експозиційну площу та фондосховище із понад тисячі експонатів. Курсанти дізналися про історію заснування навчального закладу, його становлення та трансформацію від школи міліції до університету. Прослухали про участь представників у різноманітних миротворчих місіях, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи тощо.

Здобувачі переглянули архівні фотокартки та почесні грамоти, професійні відзнаки, а також спортивні та творчі нагороди серед курсантів і викладацького складу.

Такі екскурсії вже стали традицією: вони сприяють формуванню національної свідомості молодих поліцейських та забезпечують духовну єдність поколінь.