ДДУВС та «ПавуЧари»: співпраця триває!

Щотижня курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ долучаються до міських волонтерських ініціатив. Так, одним із ключових напрямків роботи для здобувачів стало плетіння маскувальних сіток на фронт.

Вже вкотре курсанти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції підтримали волонтерський осередок «ПавуЧари з Дніпра». Завдяки згуртованості та командним зусиллям день минув продуктивно: курсанти виготовили кілька сіток на запит військовослужбовців, допомогли учасникам із пошиттям матраців та набиттям подушок.

Здобувачі переконані, що це найменше, чим можна віддячити військовим, які щодня захищають країну та кожного з нас. Організатори, у свою чергу, подякували помічникам за вагомий внесок та активну громадянську позицію.

Захід реалізовано у межах проєкту ДОНС МВС «Дружня підтримка».