Запуск звіту про дослідження: Інтернаціоналізація вищої освіти: поточні тенденції та сценарії майбутнього

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

Шосте глобальне дослідження IAU щодо інтернаціоналізації вищої освіти, проведене у 2023 році, отримало відповіді від 722 вищих навчальних закладів (ВНЗ) у 110 країнах і територіях.

Отриманий звіт про дослідження аналізує результати, щоб представити глобальні та регіональні тенденції. У звіті порівнюються поточні результати з даними попередніх Глобальних опитувань IAU щодо інтернаціоналізації, щоб вивчити довгострокові зміни, що відбуваються у сфері інтернаціоналізації.

Ми раді вітати наступних доповідачів для обговорення останніх результатів опитування щодо стану інтернаціоналізації вищої освіти:

⦁ Лігія Дека, міністр освіти Румунії

⦁ Фанта Ав, генеральний директор NAFSA: Асоціація міжнародних педагогів, США

⦁ Сандра Гуарін, директор з міжнародних відносин, Університет Антоніо Наріньо, Колумбія

⦁ Франсіско Дж. Мармолехо , президент відділу вищої освіти та радник з питань освіти, Катарський фонд вищої освіти, Катар

⦁ Джорджіо Маріноні, менеджер з інтернаціоналізації, Міжнародна асоціація університетів

Візьміть участь у вебінарі та обговоріть останні тенденції інтернаціоналізації вищої освіти.

Зареєструйтеся зараз, щоб отримати інформацію про відвідуваність.

Зареєструватися зараз