Чемпіонат ДДУВС із практичної стрільби

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшов чемпіонат із практичної стрільби серед здобувачів вищої освіти першого курсу з нагоди 58-ї річниці з дня створення закладу.

У чемпіонаті взяли участь 20 курсантів, які представили команди:

⦁ факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності;

⦁ факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції;

⦁ команда здобувачів за спеціалізацією «Стратегічні розслідування» ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції;

⦁ команда здобувачів за спеціалізацією «Досудові розслідування» ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.

Чемпіонатом було передбачено виконання нормативу №1 курсу стрільб, виконання практичної вправи зі стрільби № 11,13 курсу стрільб та виконання вправи з практичної стрільби.

За підсумками Чемпіонату в особистій першості призові місця серед дівчат зайняли:

І місце – Анастасія РУКОСУЄВА курсантка ФПФППД;

ІІ місце – Анастасія СІВАШЕВА курсантка ННІППФПНП;

ІІІ місце – Ксенія ВИНОГРАДОВА курсантка ННІППФПНП.

Серед хлопців:

І місце – Даніїл САМАРСЬКИЙ курсант ННІППФПНП;

ІІ місце – Руслан СМИРНОВ курсант ФПФППД;

ІІІ місце – Даниїл КОВАЛЬОВ курсант ННІППФПНП.

В командній першості:

І місце – команда здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Стратегічні розслідування» ННІППФПНП;

ІІ місце – команда факультету підготовки ФПФППД;

ІІІ місце – команда ФПФПКП.