Факультативне заняття у формі вікторини для курсантів ДДУВС

Курсанти взяли участь у вікторині «Дорожньо-транспортна пригода: поняття, ознаки та характерні особливості»

Захід провели викладачі кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності Крістіна ДЕРЕВ’ЯНКО та Максим ШЕВЯКОВ на навчальному полігоні «Організація дорожнього руху та оформлення ДТП».

Під час занять здобувачі розглянули роль та значення основних доказів при огляді місця події, транспортних засобів, об’єктів, що можуть бути причетні до ДТП для подальшої фіксації цієї інформації у процесуальних документах.

Курсанти удосконалили навички збору інформації та доказів, позначення координат транспортних засобів, розміщення відносно елементів проїжджої частини та сталих орієнтирів. Майбутні правоохоронці практикувалися у виконанні програми вікторини, що включала в себе лекцію у галузі безпеки дорожнього руху та покращення умінь щодо оформлення схеми ДТП та протоколу про адміністративне правопорушення.

Здобувачі закріпили алгоритм дій під час ДТП без постраждалих.