Особливості здійснення стабілізаційних заходів на блокпостах у нічний час з використанням БПЛА

З курсантами Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ проведено факультативне заняття.

У рамках заняття з дисципліни «Тактико-спеціальна підготовка» викладачі кафедри ТСП ДДУВС відпрацювали з курсантами навички роботи на блокпосту, а саме – здійснення стабілізаційних заходів за допомогою технічних засобів нічного бачення (БПЛА з тепловізійною камерою).

Виконано практичне завдання щодо виявлення, пошуку та затримання правопорушників з урахуванням умов обмеження пересування в поєднанні з відсутністю освітлення, а також застосування в таких умовах спеціальних засобів обмеження рухомості.

Інструкторським складом акцентовано увагу на особливостях забезпечення заходів особистої безпеки під час роботи на блокпосту в нічний час, здійснення комунікації між співробітниками при перевірці документів, забезпечення координації між малими тактичними групами під час виявлення місцезнаходження та затримання правопорушників за допомогою технічних засобів (БПЛА).