Засідання Науково-методичної ради ДДУВС

Під час роботи члени Науково-методичної ради розглянули низку питань діяльності закладу вищої освіти. Засідання пройшло під головуванням першого проректора ДДУВС Ігоря МАГДАЛІНИ.

У ході засідання обговорено питання закордонного відрядження науково-педагогічних працівників для участі у міжнародному тренінгу; питання результативності роботи кафедр ДДУВС з напряму підготовки зарубіжних колективних монографій; діяльність «Школи молодого вченого» ДДУВС і проєктів освітніх програм.

Розглянуто можливість внесення змін до Положення про організацію та порядок проведення ректорського контролю рівня сформованості компетентностей здобувачів вищої освіти ДДУВС.

Розглянуто, схвалено та рекомендовано до друку наукову та навчально-методичну літературу.