У ДДУВС відбувся вебінар “Медіаційні навички для професії та життя”

Захід юридичної клініки «Істина» проведено у тематичному кабінеті ННІ права та інноваційної освіти медіаторкою, професоркою кафедри цивільно-правових дисциплін Лілією ЗОЛОТУХІНОЮ.

На вебінарі розглянуто питання позасудового вирішення конфліктів (спорів) за допомогою третьої нейтральної сторони – медіатора (посередника), який супроводжує процес медіації.

Відпрацьвано техніку ведення переговорів, де сторони конфлікту самостійно знаходять рішення, яке їх задовольняє.

Метою заняття для учасників є отримання навичок щодо врегулювання конфлікту із залученням посередника, який допомагає сторонам налагодити процес комунікації і проаналізувати відповідну ситуацію.

До участі були залучені члени наукового гуртка «Цивіліст» кафедри цивільно-правових дисциплін, здобувачі вищої освіти юридичної клініки «Істина» та інші.