Ліцеїстам – про професію: курсанти ДДУВС поспілкувалися з майбутніми абітурієнтами

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ провели профорієнтаційну зустріч з учнями Брошнів-Осадського ліцею.

Здобувачі презентували ЗВО та його спеціальності, окреслили основні етапи вступної кампанії та поділилися власним досвідом складання іспиту з фізичних здібностей. Розповіли й про переваги навчання – зокрема, про наявність кваліфікованого науково-педагогічного складу, практичну й психологічну підготовку до майбутньої професії, сприяння у реалізації спортивних, творчих та освітніх ініціатив.

На завершення курсанти відповіли на усі питання щодо перспектив кар’єрного розвитку, а також подальшого працевлаштування випускників вишу у підрозділах Національної поліції України.