Тримаємо тил: курсанти ДДУВС закривають потреби українських бійців

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ активно підтримують міський волонтерський рух. У вільний від навчання час вони вже традиційно допомогли осередку «ПавуЧари з Дніпра».

Здобувачі добре знають, що незамінним елементом на фронті є хороша маскувальна сітка. Це один із важливих інструментів у військовому мистецтві, який допомагає приховати об’єкти та військові позиції чи угрупування від супротивника. Тож курсанти знову сортували, нарізали та технічно вплітали потрібну тканину, аби створити міцний та надійний виріб.

Також допомогли із пошиттям матраців та набиттям подушок.

Ініціатором заходу виступив курсант ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, голова соціально-гуманітарного відділу СКР ДДУВС Назарій Наумов.

Захід відбувся у межах проєкту ДОНС МВС «Дружня підтримка».