Представники ДДУВС взяли участь у засіданні науково-методичного об’єднання викладачів фізичного виховання ЗВО області

Захід відбувся 21 березня 2024 року на базі Університету митної справи та фінансів під егідою Дніпропетровського обласного відділення КФВС МОН України.

Засідання відвідали завідувачка кафедри фізичного виховання та тактико-спеціальної підготовки ДДУВС Ірина Скрипченко та викладачка кафедри Маргарита Чоботько.

На порядку денному розглядали стан фізичного виховання та спорту у закладах вищої освіти в умовах воєнного стану. Завідувачі кафедрами фізичного виховання проінформували про хід першого етапу Універсіади у навчальних закладах, після чого обговорили проведення обласних та участь у всеукраїнських змаганнях Універсіади-2024.