Перевірка стану службової підготовленості серед осіб атестованого керівного складу ДДУВС

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ проведено квартальну перевірку рівня знань, умінь, навичок та стану службової підготовленості постійного атестованого керівного складу університету.

Представники керівного особового складу складали заліки зі знання теоретичних розділів функціональної, загальнопрофільної та вогневої підготовки з використанням навчальних ресурсів Порталу службової підготовки.

У рамках перевірки стану службової підготовленості проведено також навчально-тренувальні стрільби з особами постійного атестованого керівного складу з пістолетів «Форт-17» та прийняті заліки з тактичної та фізичної підготовки.