Робочий візит представників Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти до ДДУВС

Університет відвідав Голова агентства Андрій БУТЕНКО та його заступниця Наталія СТУКАЛО.

У зустрічі взяли участь ректор Олександр МОРГУНОВ, перший проректор Ігор МАГДАЛІНА та директор ННІ права та інноваційної освіти Володимир ШАБЛИСТИЙ.

Були окреслені питання забезпечення якості вищої освіти, перспективи та особливості акредитації освітніх програм ДДУВС в умовах воєнного стану. Представники Національного агентства надали пропозиції щодо розбудови системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти.

Увагу акцентовано на важливості дотримання принципів академічної доброчесності, окремо піднято питання співпраці із військовими закладами освіти та закладами вищої освіти МВС України.

Андрій БУТЕНКО та Наталія СТУКАЛО оглянули матеріально-технічну базу університету – навчальні полігони та локації.