У ДДУВС розпочато цикл психологічних тренінгів для амбасадорів проєкту ТитаниUA

Захід відкрили ректор Олександр МОРГУНОВ та заступниця начальника обласної військової адміністрації Надія ЗАДОРОЖНА.

Участь у тренінгу взяли військові, які проходять реабілітацію після отриманого поранення, та мають бажання долучитися до програми «Рівний – рівному».

Тренерами програми виступили завідувач відділення психологічного забезпечення ДДУВС Сергій ВИШНЕВСЬКИЙ та завідувач кафедри гуманітарних дисциплін та психології поліцейської діяльності Кирило НЕДРЯ.

Учасники розглядали руйнування бар’єрів, вивчали принципи підтримки з урахуванням травми, правила турботи про себе та супервізії, обговорили проблемні питання під час реалізації програми та основи комунікаційного процесу.

У заході взяв участь Антон КОЛЬ, український плавець, призер Літніх Паралімпійських ігор, майстер спорту України міжнародного класу. Він привітав учасників та закликав амбасадорів завжди бути чуйними одне до одного та жити повноцінним життям.

Організатори зазначили, що в рамках програми «Рівний – рівному» планується подальше навчання лідерів груп.