Книжки – теж зброя: курсанти ДДУВС взяли участь у благодійній акції

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ зібрали російськомовну літературу – кошти від її переробки підуть на користь ЗСУ.

Здобувачі вже вдруге підтримали акцію, яку започаткував дніпровський активіст Павло. Її мета – не лише «дерусифікувати» домашні бібліотеки українців, а й звернути увагу громадськості на можливість підтримати військових. Усі виручені кошти спрямують на купівлю автівки для Сил оборони.

Не лишилися осторонь і майбутні правоохоронці: принесли на пункт збору чергову партію літератури. Кажуть, ідея дуже правильна, адже український культурний простір слід очищати від книжкової монополії окупанта.

Здобувачі відчули себе активними учасниками важливого благодійного заходу, спрямованого на підтримку обороноздатності країни. Тож акцію підтримуватимуть і надалі.

Захід відбувся у межах проєкту ДОНС МВС «Дружня підтримка».