Три медалі та загальнокомандна бронза: результат ДДУВС на чемпіонаті ФСТ «Динамо»

29 березня завершився чемпіонат ДОО ФСТ «Динамо» із рукопашного бою за програмою комплексних змагань «Динаміада-2024». Серед призерів – курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Представники команд змагалися у різних вагових категоріях: від легкої (60 кг) до надважкої (90+ кг). Перед спортсменами стояло завдання показати чіткість та майстерність виконання прийомів рукопашного бою, серед яких захист від удару зброєю, звільнення від захвату тощо. Особисто-командний чемпіонат відбувся у два тури.

За результатами турніру призові місця у категорії 60 кг здобули курсанти Олександр Драч (2 місце) та Андрій Нечитайло (3 місце). Ще одна бронза – на рахунку курсанта Дмитра Мамченка (вагова категорія 80 кг).

У загальнокомандній турнірній таблиці із демонстрації техніки збірна ДДУВС фінішувала третьою. У другому турі змагань (дозований контакт) команда університету посіла 4 місце.

Вітання чемпіонам!