Подушки та повербанки: курсанти ДДУВС допомагають бійцям на фронті

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ є активними учасниками волонтерського руху. У вільний від навчання час вони самотужки виготовляють вироби першої необхідності, яких потребують на фронті наші захисники.

Вихідними курсанти відвідали волонтерський осередок «ПавуЧари з Дніпра», де разом із його учасниками створили понад 50 нових подушок. Завдяки такій співпраці речі доставляють оперативно і саме на ті напрямки, де вони найбільш потрібні.

Ще одна ініціатива, яку не полишають курсанти ДДУВС – це виготовлення та розподіл повербанків для наших захисників. Прилади виробляють власноруч у рамках проєкту «Front Power», за основу беруть вже використані електронні цигарки.

Здобувачі продовжують демонструвати високий рівень громадянської відповідальності, підтримуючи українських воїнів на шляху до Перемоги.