Знайомство з університетом: у ДДУВС відбувся OPEN DAY

Дізнатися про особливості навчання традиційно можна раз на місяць по суботах у рамках OPEN DAY.

Захід розпочався у конференц-залі, де з відвідувачами спілкувалися представники приймальної комісії та керівного складу університету: перший проректор Ігор Магдаліна, декани факультетів та директори інститутів, начальниця відділу довузівської підготовки, профорієнтаційної роботи та сприяння працевлаштуванню випускників.

Майбутнім абітурієнтам презентували структурні підрозділи та наявні напрямки підготовки, ознайомили з алгоритмами вступу, роз’яснили відмінності між набором за державним замовленням та набором за кошти фізичних та юридичних осіб.

Про актуальні зміни та правила вступної кампанії – 2024 із відвідувачами поговорили у форматі «питання-відповідь».

Захід відбувся із дотриманням правил особистої безпеки під час повітряної тривоги.