Курсанти Дніпровського державного університету внутрішніх справ склали Присягу працівника поліції

У ДДУВС відбулися заходи з нагоди складання першокурсниками Присяги працівника Національної поліції України. Здобувачів вітали ректор університету та запрошені гості – представники Національної поліції України.

Учні Дніпровського ліцею безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС пройшли посвяту в ліцеїсти

Ліцей МВС

Заходи відбулися у Дніпровському державному університеті внутрішніх справ. Ліцеїстів привітали представники Національної поліції України, силових структур, обласної влади та університету.

Учні Дніпровського ліцею МВС відвідали кінологічний центр ГУНП у Дніпропетровській області

Ліцей МВС

Здобувачі Дніпровського ліцею безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС ознайомилися з особливостями несення служби поліцейськими-кінологами.

Проректор ДДУВС взяв участь у заходах з нагоди Дня захисників і захисниць України

Проректор Дніпровського державного університету внутрішніх справ, підполковник поліції Ігор КОВАЛЬОВ взяв участь у пам’ятних заходах, які пройшли на Алеї пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО.