Учні Дніпровського ліцею МВС відвідали кінологічний центр ГУНП у Дніпропетровській області

Ліцей МВС

Здобувачі Дніпровського ліцею безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС ознайомилися з особливостями несення служби поліцейськими-кінологами.

Під час ознайомчого візиту ліцеїсти поспілкувалися з фахівцями підрозділу та дізналися про особливості застосування службових собак, які працюють у поліції.

Поліцейські розповіли ліцеїстам про правові основи використання собак у службовій діяльності: пошук зниклих осіб, наркотичних засобів, зброї, вибухівки та затримання правопорушників.

Також учні ознайомилися з основами дресури собак, їх утримання та годування. Службові собаки продемонстрували ліцеїстам свої навички.

Учні отримали інформацію про професію поліцейського-кінолога, програму навчання такого фахівця, специфіку розведення службових собак та способи встановлення контакту з тваринами.