Бінарні заняття з навчальних дисциплін «Криміналістика» та «Судова експертологія»

У Дніпропетровському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України розпочато серію бінарних занять для курсантів факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України ДДУВС.

Тимчасово виконуюча обов’язки завідувача кафедри криміналістики та домедичної підготовки ДДУВС Ганна БІДНЯК разом із працівниками Дніпропетровського НДЕКЦ МВС ознайомили здобувачів зі специфікою роботи Експертної служби МВС, особливостями призначення судових експертиз і функціонування окремих криміналістичних обліків.

Курсанти опановували сучасні методи вилучення папілярних візерунків, технічного дослідження документів, рукописних текстів та підписів, ідентифікації особи за рисами зовнішності.

Бінарні заняття з експертами триватимуть і надалі, завдяки чому будуть розглянуті інші аспекти роботи Дніпропетровського НДЕКЦ МВС.