Міжнародна конференція «Актуальні проблеми кримінально-правового, кримінального процесуального та криміналістичного забезпечення протидії злочинності в сучасних умовах»

Анонси університету

Захід організовує факультет підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Реєстрація учасників: о 09:00. Робочі мови конференції: українська та англійська.

Конференція проходитиме у форматі трьох робочих панелей, на яких будуть розглянуті теми:

– зміни в кримінальному законодавстві в умовах воєнного стану;

– збирання доказів у кримінальних провадженнях щодо злочинів, пов’язаних зі збройною агресією проти України;

– криміналістичне забезпечення досудового розслідування тощо.

Форма участі: очно-дистанційна.

Для участі в конференції необхідно до 10 листопада 2024 року заповнити Google-форму: forms.gle і надіслати тези доповіді та рецензію наукового керівника (для здобувачів вищої освіти) через Google-форму або на електронну адресу d_cpsi@ukr.net.

Контактні особи:

Аліна ГАРКУША (0663896091);

Ельвіра СИДОРОВА (0974200300);

Василь БЕРЕЗНЯК (0679416268);

Дмитро САНАКОЄВ (0631751957);

Ганна БІДНЯК (0509959493).

Докладніше – в інформаційному листі за посиланням.