«Проблеми запобігання корупції під час війни та в післявоєнний період»: Всеукраїнський науково-практичний семінар у ДДУВС

Анонси університету

Дата проведення: 08 листопада 2024 року, реєстрація учасників – о 13:30.

Захід організовують факультет підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України та ННІ права та інноваційної освіти Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

До участі запрошуються науковці, працівники правоохоронних органів, представники органів державної влади, громадських організацій, адвокати, а також ад’юнкти (аспіранти), докторанти, слухачі магістратури, студенти та курсанти.

Тематичні напрями роботи:

– сучасний стан та проблемні питання запобігання і протидії корупції в Україні;

– міжнародне співробітництво та міжвідомча взаємодія у сфері запобігання й протидії корупції під час війни;

– кримінально-правове та кримінологічне забезпечення протидії корупції під час війни та в післявоєнний період тощо.

Форма участі: очно-дистанційна. Для участі в конференції необхідно до 28 жовтня 2024 року заповнити Google-форму: forms.gle.

Контактна особа: Христова Юлія Вікторівна (0660817736)

Докладніше – в інформаційному листі за посиланням.