Виїзний урок української в «Музеї історії Дніпра»

Ліцей МВС

Урок з теми «Практична риторика» було проведено для учнів Дніпровського ліцею МВС.

Дізнатися більше про історію міста та вдосконалити знання української мови – саме з такою метою організували виїзний урок для учнів Дніпровського ліцею безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС у «Музеї історії Дніпра».

Учні 10-го класу ознайомилися зі старовинною архітектурою, дізналися про видатних українців та побачили предмети побуту, якими користувалися мешканці міста.

Під час уроку учні переглянули інтерактивну презентацію-фільм, де лоцман розповідав про Дніпрові пороги, які колись існували в місті та за його межами.

Викладачі зазначають, що такі заходи сприяють розширенню світогляду, поглибленню знань про Україну, її культуру та історію, а також удосконаленню володіння українською мовою.