Головував на підсумковому засіданні заступник директора Департаменту освіти, науки та спорту МВС – начальник управління науки, інновацій та спорту підполковник поліції Єгор Назимко.
Ліцеїсти отримали практичне уявлення про роботу поліцейських-кінологів, дізналися про підготовку службових собак і взяли участь у демонстраційних вправах.
Захід проведено для регіонального сервісного центру Головного сервісного центру МВС у Дніпропетровській та Запорізькій областях у межах виконання Меморандуму про співпрацю.
У Дніпрі завершився відбірковий чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат до 17 років. Серед переможців змагань – ліцеїстка Альона Бурдіна.
Команда Дніпровського державного університету внутрішніх справ гідно продовжує боротьбу у спортивно-інтелектуальному турнірі серед закладів вищої та передвищої освіти.
Візит для здобувачів 4-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування НПУ організовано кафедрою криміналістики та домедичної підготовки ДДУВС.
Практичне заняття для студентів Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти організовано кафедрою адміністративно-правових дисциплін та публічного управління.
Під час заходу до Дня працівників освіти заохочено представників Дніпровського державного університету внутрішніх справ, а також Дніпровського ліцею безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС ім. О. Гостіщева.
До Дня працівників освіти у Міністерстві внутрішніх справ України відбувся захід, під час якого Державний секретар МВС Інна Ящук відзначила кращих працівників відомчих закладів освіти.
Дніпровський державний університет внутрішніх справ активно розвиває спортивні програми для військових ветеранів, які проходять реабілітацію та соціальну адаптацію на базі закладу. Одним із нових напрямів стала гра в петанк, яку учасники практикують на спеціально облаштованому майданчику.