Перевірка навчально-наукових праць на унікальність системою Unicheck

З метою реалізації вимог Закону України «Про вищу освіту» щодо академічної політики ЗВО в Дніпровському державному університеті внутрішніх справ ВОНР за допомогою сервісу Unicheck здійснюється перевірка навчально-наукових, методичних праць, передбачених щорічним Планом НД і ДКР, а також наукових робіт здобувачів вищої освіти.

Сервісом користуються близько мільйона користувачів (студентів, викладачів, редакторів), адже він забезпечує швидку (до 20 секунд на сторінку), та кваліфіковану перевірку академічних робіт на плагіат.

Сервіс має зрозумілу навігаційну систему, а також вимагає мінімальної технічної підтримки та спеціального обладнання (комп’ютер, браузер і доступ до мережі Інтернет).

Усі параметри пошуку можна налаштовувати індивідуально. Unicheck працює з документами різних форматів (PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX, ODT, ODS, ODP, RTF, PAGES, TXT, HTM, HTML, Google Docs via Google Drive), які можуть бути написані різними мовами (українська, російська, англійська, німецька і т. ін.).

Науково-педагогічні працівники університету та здобувачі вищої освіти можуть самостійно здійснювати перевірку наукових праць, зареєструвавши особистий аккаунт у системі Unicheck.

Більше інформації про Unicheck ви зможете отримати на сайті unicheck.com.

 

 


4 788