Самбісти ДДУВС стали призерами обласного чемпіонату
У Кривому Розі завершився чемпіонат Дніпропетровської області з боротьби самбо серед чоловіків та жінок. Серед переможців та призерів змагань – курсанти Дніпровського державного університету внутрішніх справ.









