Курсанти познайомилися з особливостями роботи Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулася зустріч курсантів 3-го курсу факультету № 3 з представниками Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Дніпропетровській області.

Ініціювали та організували захід викладачі кафедри кримінального процесу навчального закладу. Під час зустрічі директор Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги Людмила Яцуба та менеджер з якості, адвокат Антон Донецький розповіли про структуру, напрямки діяльності та завдання центру. Зокрема, виступаючі акцентували увагу на проблемних питаннях, що виникають під час їхньої співпраці з працівниками органів Національної поліції.

Директор, менеджер з якості Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги Людмила Яцуба та адвокат Антон Донецький розповіли про структуру, напрямки діяльності та завдання центру.
Людмила Яцуба та адвокат Антон Донецький розповіли про структуру, напрямки діяльності та завдання Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги.

Також під час зустрічі були проаналізовані типові помилки, які допускають працівники слідчих підрозділів під час складання постанов про доручення призначити адвоката для здійснення захисту за призначенням (з конкретними прикладами). Далі Людмила Яцуба презентувала методичні рекомендації для адвокатів: «Дії захисника при вирішенні питання про обрання, продовження, скасування або зміну запобіжного заходу»; «Дії захисника під час кримінального провадження в суді першої інстанції»; «Право на безоплатну правову допомогу»; «Дії захисника при затриманні особи за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення».

Курсанти факультету № 3 познайомилися з особливостями роботи Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги

Відділення зв’язків з громадськістю