В університеті відбулися заняття з працівниками практичних підрозділів ГУ НП в Дніпропетровській області

Викладачі кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ провели заняття в інтерактивній класній кімнаті.

Викладачі працювали з практичним працівниками Дніпропетровського, Дніпродзержинського, Криворізького, Нікопольського, Новомосковського, Павлоградського, Синельниківського відділів поліції ГУ НП в Дніпропетровській області.

Заняття на тему «Здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї» для поліцейських міста та області відтепер проходитимуть регулярно, оскільки надають змогу напрацювати спільні заходи по взаємодії працівників поліції превентивної діяльності та кримінальної поліції в протидії насильству в сім`ї, отримати навички дій у типових і екстремальних ситуаціях.

Викладачі кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності ДДУВС провели заняття в інтерактивній класній кімнаті.

Відділення зв’язків з громадськістю