Ректорат та колектив Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ вітає з професійним святом – Днем науки та Всеукраїнським фестивалем науки!

Шановні колеги! Ваша плідна праця сприяє підготовці висококваліфікованих, творчо мислячих молодих фахівців і тим самим вносить свій вагомий вклад у розбудову України!

Всеукраїнський Фестиваль науки, який щорічно проводиться в нашій державі навесні перед Днем науки, – це справді всенародне свято знань.

День науки та Всеукраїнський фестиваль науки!

У сучасному світі саме інтелектуальні досягнення рухають суспільство вперед. Світ знань не має меж, і перемоги науковців були і будуть предметом нашої національної гордості.

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ активно долучився до проведення X Всеукраїнського фестивалю науки. Адже подібні заходи сприяють залученню до наукового пошуку талановитої молоді, якій ще тільки належить визначити свій життєвий шлях.

Бажаємо усім науковцям натхнення, успіхів і продуктивної роботи!