І знову наші дзюдоїсти у призерах!

Продовжилися змагання в обласному календарі дзюдо. У Дніпрі відбувся Чемпіонат області серед юніорів та юніорок, спортсменів до 21 року.

73 учасника з Кам’янського, Кривого Рогу, Синельникова, а також усіх клубів, секцій і шкіл Дніпра боролися за нагороди.

Дзюдоїсти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, студенти юридичного факультету, у черговий раз довели свою професійну майстерність та жагу до перемогу. Другу сходинку п’єдесталу впевнено та безкомпромісно зайняв Дмитро Кучер, третю – Микита Макаров.

І знову дзюдоїсти ДДУВС у призерах!

Чемпіонат Дніпропетровської області був відбірковим стартом на чемпіонат України, який пройде 4-6 квітня у Луцьку.

Тож вболіваймо за наших дзюдоїстів та побажаємо їм іще більше переможних кубків та призових медалей!