Студенти ДДУВС взяли участь у професійній дискусії щодо норм Кодексу України з процедур банкрутства

Нещодавно студенти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ узяли участь у публічному обговоренні «Актуальні питання практичного застосування норм Кодексу України з процедур банкрутства» у Дніпропетровській обласній державній адміністрації.

Студенти юридичного факультету Дар’я Винакурова та Олександр Варбанський під керівництвом викладача кафедри цивільно-правових дисциплін Романа Карпенка долучилися до дискусії за участі арбітражних керуючих, діючих суддів усіх рівнів, адвокатів, представників Міністерства юстиції, народних депутатів. Усього понад 300 фахівців зібралося у залі Дніпропетровської обласної державної адміністрації задля обговорення ключових напрямів подальшої роботи.

У рамках заходу відбулась професійна дискусія та обмін досвідом у галузі конкурсного права та щодо нового порядку реалізації майна Банкрута через ProZorro. Обговорили також нинішній стан галузі та виокремили головні перспективи розвитку.