Спортсмени ДДУВС у складі області перемогли на всеукраїнських змаганнях

Новини університету

Нещодавно в Києві завершився Кубок України з рукопашного бою серед дорослих. За перемогу боролися 300 учасників із 20 команд. До складу збірної області увійшли і спортсмени з Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Подробиці – у матеріалі.

За результатами всеукраїнських змагань із рукопашного бою команда Дніпропетровської області здобула цілковиту перемогу.

В особистому заліку спортсменів ДДУВС – також декілька важливих здобутків. Так, курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Єгор Набока посів 1 місце, а курсантка факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Єлизавета Шкуренко здобула 3 місце.

Студент юридичного факультету Артем Гончаренко та магістр факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Галина Волошина у підсумку турніру посіли 1 та 3 місця.

До змагань спортсменів підготували викладачі кафедри спеціальної фізичної підготовки Олександр Журавель, Дмитро Петрушин та Дмитро Білан.

Як зазначає курсант ДДУВС Єгор Набока, змагання пройшли на дійсно високому рівні.

«Намагався відповідально підійти до підготовки. До того ж, серед суперників були дійсно гідні спортсмени. Дуже вдячний своїм тренерам, які підготували мене до змагань, а також за їхню підтримку», – розповів Єгор Набока.