Здобувачі вищої освіти ДДУВС разом із поліцейськими піклуються про безпеку містян

З нагоди Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху викладачі, студенти та курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ долучилися до правопросвітницьких заходів, ініційованих Управлінням патрульної поліції у Дніпропетровській області.

Біля супермаркетів на місцях для паркування майбутні поліцейські нагадували водіям про дотримання правил дорожнього руху, зокрема про використання спеціальних засобів фіксації для дітей.

На жвавих пішохідних переходах біля облдержадміністрації курсанти та студенти спілкувалися з перехожими щодо дотримання правил безпеки переходу вулиці.

У рамках заходу майбутні правники провели опитування, у якому взяли участь більше 300 водіїв та пішоходів. Респонденти висловили свою думку з приводу посилення вимог правил дорожнього руху, зокрема обов’язковому застосуванню дитячих автокрісел, необхідності встановлення відеокамер, які фіксуватимуть порушення ПДР, дали позитивну оцінку використанню TruCAM (радар для вимірювання швидкості).

Також вдалося з’ясувати, що більшість опитаних подібні профілактичні заходи вважають ефективними.