Крок за кроком – до чистоти навколишнього середовища!

З`явився вільний час на карантині? Подумай про свою планету! Саме таку позицію висловлюють студенти юридичного факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Учора навіть справжню екотолоку влаштували. Як це було – у нашому матеріалі.

Крок за кроком – до чистоти навколишнього середовища!

Поки молодь думає, чим зайнятися на карантині, майбутні юристи вирішили часу не гаяти. Нещодавно вирішили ініціювати екологічну акцію, аби нагадати усім навколо: свою землю треба берегти, а не виснажувати.

Крок за кроком – до чистоти навколишнього середовища!

Студенти навідалися до своїх бабусь та дідусів та з ентузіазмом взялися опановувати садівництво.

Крок за кроком – до чистоти навколишнього середовища!

«На городі допомагаємо, подвір`я прибираємо. Я учора квіти висаджувала, айстри та маргаритки. Бабусі та дідусі в захваті. По-перше, завжди сумують за нами. А по-друге, така допомога для них багато значить, їм дуже приємно!» – розповідає Анастасія Петрова.

Майбутні юристи підкреслюють: екологічні челленджі та акції стають все популярнішими, бо допомагають усвідомити усю серйозність проблеми.

Крок за кроком – до чистоти навколишнього середовища!

«Ми власноруч забруднюємо планету, на якій живемо. Токсини, сміття, безвідповідальність мільйонів людей, – все це має нищівний вплив на середовище. А тому настав час діяти, привносити щось хороше, особливо зараз, під час карантину», – додає Анастасія.