Перша весняна підбірка можливостей для активних дослідників

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

Естонський інститут історичної пам’яті запрошує молодих дослідників (віком до 35 років) взяти участь у міжнародному дослідницькому конкурсі

До участі приймаються наукові публікації або ще не опубліковані наукові роботи на тему різних аспектів діяльності комуністичних режимів. Тематика робіт не обов’язково повинна стосуватися історії Естонії.

Дедлайн: 31 березня 2021 р.

Конкурс стажування студентства в аналітичних центрах

Міжнародний фонд “Відродження”

Навчаєтесь в магістратурі чи аспірантурі? Або ж отримали ступінь магістра рік тому? Любите аналітику і хотіли б працювати в аналітичному центрі? Тоді подавайтесь на стажування!

Дедлайн: 22 березня 2021 р.

Програма медіаграмотності “Розумію” (2021)

Інша Освіта / Insha Osvita

Програма медіаграмотності “Розумію” шукає лідерів та лідерок громад та локальних спільнот, які хочуть наповнювати медіа-простір своїх міст якісною та правдивою інформацією та створювати екологічне медійне середовище.

Дедлайн: 20 березня 2021 р.