Нагородження з нагоди 55-ї річниці ДДУВС продовжується!

В університеті вже стало доброю традицією розпочинати робочий тиждень з нагороджень кращих працівників. Тож, про приємності перших трудових буднів після свят – далі у матеріалі.

За високі досягнення в службовій та науково-педагогічній діяльності, сумлінну самовіддану працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди 55-ї річниці від дня створення університету грамоту Дніпропетровської обласної ради отримав завідувач кафедри кримінального права та кримінології факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Віталій Примаченко.

Вітав колег та вручав грамоти ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Андрій Фоменко.

Грамотою, оголошеною наказом ректора, за сумлінну плідну працю, професіоналізм і досягнення високих показників у професійній діяльності, ініціативу та наполегливість нагороджена інженерка відділу матеріального забезпечення Євгенія Налєва.