Вже відомі імена курсантів, які за програмою академічних обмінів навчатимуться у ХНУВС

Завершився конкурсний відбір курсантів факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування ДДУВС для участі у національному проєкті «САМ Україна». Реалізацію програми академічних обмінів розпочато між Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ та Харківським національним університетом внутрішніх справ.

Квінтесенція волі

У Дніпрі відбулася прем’єра першої української спортивної драми про боротьбу паралімпійки, викладачки кафедри фізичного виховання Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Оксани Ботурчук. Фільм «Пульс» презентували у «МОСТ-кіно». Докладніше про захід – у матеріалі.